Про компанію


«УзварКо» – український виробник натуральних, екологічних сухофруктів, який почав свою діяльність у 2015 році.  

Наша компанія – родом із Поділля, регіону України, який з давнини відомий чудовою природою, родючою землею та м’яким кліматом.

Такі природні умови сприяють вирощуванню натуральних, смачних та корисних фруктів, ягід та овочів,а сучасні технології сушіння від «УзварКо» допомагають зберегти для Вас найкорисніше на довгий період.

Крім якісної сировинної бази, «УзварКо» має більш ніж 20-ти річний власний досвід у проектуванні та виробництві сушильної техніки, яка добре себе зарекомендувала як в Україні, так і закордоном.

Наша мета – задоволення потреб наших клієнтів у смачних та корисних продуктах, які завжди під рукою: вдома, на роботі, по дорозі у спортзал, у дитячому садочку, школі чи просто під час Вашої подорожі.

Більшість асортименту нашої продукції готові до вживання буквально за декілька секунд: просто відкрийте зручну упаковку і спробуйте сухофрукти на смак!

Крім того, малина, персик, полуниця, вишня є смачними та корисними інгредієнтами до ранкових сніданків, що додають неперевершеного смаку чайним та іншим напоям.

Кожного сезону «УзварКо» розширює асортимент власної продукції. Тож пропонуємо слідкувати за новинками тут на сайті, або вподобайте нашу сторінку на Facebook, щоб першими дізнатися про це. 

Винятково українська сировина, передові світові технології, суворий контроль якості, що відповідає міжнародним стандартам, дозволяють виготовляти лише найкращі продукти для Вас. У продаж надходять тільки ті продукти, які ми особисто дегустували та перевірили, щоб гарантувати задоволення Ваших найвибагливіших потреб.

Спробуйте одного разу натуральні українські сухофрукти від ТМ «УзварКо» і Вам неодмінно захочеться це зробити знову і знову! :)